PL EN RU

Login
via panel

What’s up?

Calendar of events we have prepared for you

Orchestra

Director  - Conductor:

Jacek Boniecki

Asystent Dyrektora ds Muzycznych:

Krystian Segda

Conductor:

Maciej Cegielski

Inspector of the Orchestra: 

Marian Krężel

Librarian of the Orchestra:

Jerzy Żelazny

 

Composition of the Orchestra:

Violin I:

1.    Błażej Sroczyński (koncertmistrz)
2.    Michał Ostrowski (koncertmistrz)
3.    Izabela Jaskólska- Stańczak ( z-ca koncertmistrza, I głos)
4.    Jędrzej Nalaskowski
5.    Joanna Romejko
6.    Dariusz Wosiura
7.    Marzena Zawierska

Violin II

1.    Anna Witkowska (I głos)
2.    Maksymilian Grzesiak
3.    Marta Komza
4.    Anna Kowynia
5.   Iwona Wieczorek

  Viola:

1.    Izabella Łątkowska
2.    Edyta Milasiewicz-Prevato
3.    Magdalena Mitoraj
4.   Jagoda Piec
5.    Paulina Ryjak

Violoncello:

1.    Paweł  Tomaszewski ( koncertmistrz)
2.    Małgorzata Wilczyńska ( z-ca koncertmistrza, I głos)
3.    Piotr Firlej
4.    Jerzy Żelazny

Contrabass:

1.    Jerzy Kaluszkiewicz
2.    Maciej Kozioł (I głos)

Bassoon:

        Łukasz Krzętowski (I głos)

Flute:

1.    Bartosz Kowalik
2.    Justyna Pinkwart (I głos)
3.    Weronika Zawadzka - Atanasov

Oboe:

      Ewelina Wiśniewska (I głos)

Clarinet:

1.    Marian Krężel  ( inspektor orkiestry, I głos)
2.    Krzysztof Krajewski

Trumpet:

1.    Marcin Poprawski (I głos)
2.    Kamil Żarnecki
 

French horn:

1.    Jakub Piaszczyk ( I głos)
2.    Piotr Kowalski

Trombone:

      Ryszard Pazdrowski

Percussion: 

Login
via panel

Co jest grane?

Kalendarium wydarzeń,
które przygotowaliśmy dla Was

ORKIESTRA

ORKIESTRA

 

Dyrektor - Dyrygent:

Jacek Boniecki   

Asystent Dyrktora ds Muzycznych

Krystian Segda

Dyrygent:

Maciej Cegielski

Inspektor Orkiestry :    

Marian Krężel

Bibliotekarz  Orkiestry:

Jerzy Żelazny

 

Skrzypce I

1.    Błażej Sroczyński (koncertmistrz)
2.    Michał Ostrowski (koncertmistrz)
3.    Izabela Jaskólska- Stańczak ( z-ca koncertmistrza, I głos)
4.    Jędrzej Nalaskowski
5.    Joanna Romejko
6.    Dariusz Wosiura
7.    Marzena Zawierska

Skrzypce II

1.    Maksymilian Grzesiak (I głos)
2.    Łukasz Karpiński
3.    Marta Komza
4.    Anna Kowynia
5.   Iwona Wieczorek
6.   Anna Witkowska

Altówka

1.    Beata Baszko
2.    Izabella Łątkowska
3.    Edyta Milasiewicz-Prevato
4.    Magdalena Mitoraj
5.   Jagoda Piec
6.    Paulina Ryjak

Wiolonczela

1.    Paweł  Tomaszewski ( koncertmistrz)
2.    Małgorzata Wilczyńska ( z-ca koncertmistrza, I głos)
3.    Piotr Firlej
4.    Jerzy Żelazny

Kontrabas

1.    Jerzy Kaluszkiewicz
2.    Cyprian Komza (I głos)


Fagot

        Łukasz Krzętowski (I głos)

Flet

1.    Bartosz Kowalik
2.    Justyna Pinkwart (I głos)
3.    Weronika Zawadzka - Atanasov

Obój

      Ewelina Wiśniewska (I głos)

Klarnet

1.    Marian Krężel  ( inspektor orkiestry, I głos)
2.    Krzysztof Krajewski

 

Trąbka

1.    Marcin Poprawski (I głos)
2.    Kamil Żarnecki

Waltornia

1.    Jakub Piaszczyk ( I głos)
2.    Piotr Kowalski

Puzon

      Ryszard Pazdrowski

Perkusja

1.   Monika Szulińska (I głos)

 


What’s the latest?

To please the eye YouTube

See all the movies

Worth seeing. Gallery

See all the photos

About us

ECM

Media

Dołącz do nas

Club

Contact

The Tadeusz Sygietyński

STATE FOLK SONG AND DANCE

ENSEMBLE “MAZOWSZE”

Świerkowa 2 Street,

05-805 Otrębusy, Brwinów Community,

Masovia Viovodeship, Poland 

tel. +48 22208 88 88

fax. +48 22 208 88 00  

 

Zespół finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego