PL EN RU

Login
via panel

Co jest grane?

Kalendarium wydarzeń,
które przygotowaliśmy dla Was

Administracja

 Kierownictwo  

Boniecki Jacek              Dyrektor
Dejneka Marek             Z-ca Dyrektora
Czajkowska Ida             P.O. Głównego Księgowego
Ziomek Mirosław           Główny Specjalista ds. Organizacji, Zarządzania i Rozwoju

Pokrywczyńska Marta   Asystent Dyrektora

Kierownictwo Artystyczne

Ziomek Mirosław         P.O. Kierownika chóru, dyrygent
Milczuk Wioletta           Kierownik Baletu
Kordyjalik Zdzisław       Pedagog Artystyczny
Machowska Anna         Koordynator pracy artystycznej
 

Dział Impresario

Kurlej Krzysztof            Kierownik Impresario
Rogowska-Micek Agnieszka  pracownik działu impresariatu
 

Dział organizacji widowni

Grabowska Katarzyna Kierownik działu organizacji widowni
Szymańska Paulina     kasjer
Trusiak Paulina           kasjer
 

Dział Administracyjno-gospodarczy   

Leptacz Jacek            Kierownik działu adm. - gospodarczego
Kozińska Luiza           Specjalista ds. administracyjno - technicznych
Szymańska Mariola    Archiwista
Czerwiński Jerzy         Adminstrator sieci automatyki
Aduckiewicz Sławomir Elektryk - Konserwator
Bicz Jacek                  Elektryk
Bogórska Grażyna     Pracownik pralni
Cendrowska Bożena  Pracownik pralni
Domaszczyńska Małgorzata   Pracownik gospodarczy
Głos Aleksandra        Pracownik gospodarczy
Porowska Żanetta      Pracownik pralni
Sieńko Monika           Pracownik gospodarczy
Strzemińska Anna      Pracownik gospodarczy
Bazga Maciej              Pracownik gospodarczy
Larkowska Izabella     Pracownik gospodarczy
Piotrkowicz Jerzy        Pracownik gospodarczy
Sierociński Mirosław   Pracownik gospodarczy - kierowca
Wróblewska Małgorzata   Pracownik gospodarczy
 

Dział Księgowości, Kadr i Płac   

Czajkowska Ida          P.O. Głównego Księgowego
Bernacka Anna          Księgowa
Czarnecka Teresa      Księgowa
Miziniak Dorota           Główny Specjalista ds. księgowości, kasjer
Bladosz Ewa               Specjalista d/s ewidencji majątku
Ziembińska Patrycja   Główny Specjalista ds. Pracowniczych
 

Dział marketingu i promocji

Haber Michał              Kierownik działu promocji
Buszewicz Magdalena Specjalista ds. promocji i marketingu
 

Dział Zamówień i Projektów  

Łyszkowicz Łukasz     Specjalista ds. Realizacji Projektów
 

Dział informatyczny   
 

Duda Grzegorz           Kierownik działu IT
Suchoparski Tomasz  Specjalista Informatyk
   

Dział Techniczny   

Zbrożek Karolina       Kierownik techniczny realizacji koncertów i spektakli
Śmigielski Michał       Szef sceny
Milczuk Tomasz         Pracownik technicznej obsługi sceny - kierowca
Juraszek Andrzej       Pracownik technicznej obsługi sceny - kierowca
Chwalibóg Zenon       Pracownik technicznej obsługi sceny - kierowca
Kędzierski Krzysztof   Pracownik technicznej obsługi sceny - kierowca
Katolik Mateusz           Pracownik technicznej obsługi sceny - kierowca

   
Rotowski Andrzej       Elektryk-oświetleniowiec

Orłowski Rafał             Kierownik Pracowni Krawieckiej - kostiumolog
Głowala-Leptacz Sylwia  Garderobiana - asystent kostiumologa
Pietrzak Renata           Garderobiana - krawcowa
Popis Izabela               Garderobiana
Bazga Beata                Rzemieślnik teatralny - krawiec
Lenartowicz Bożena     Rzemieślnik teatralny - krawiec
Melon Urszula              Rzemieślnik teatralny - krawiec
Klepacz Katarzyna       Rzemieślnik teatralny*  

Dział Zbiorów i Izb Pamięci   

Zarewicz Anna              Pracownik Izb Pamięci

   
Stanowiska Jednosoobowe

Gronkiewicz Katarzyna Specjalista d/s BHP
Cegielski Maciej           Bibliotekarz - archiwista
Drzewiecki Jan             fotograf *
Beata Baszko             Koordynator warsztatów artystycznych
   
   


Powiązane artykuły

KIEROWNICTWO

Kierownictwo Zespołu

czytaj więcej

BALET

Skład baletu

 

czytaj więcej

CHÓR

Skład chóru

czytaj więcej

ORKIESTRA

Skład orkiestry

czytaj więcej

Warto zobaczyć. Galeria

zobacz wszystkie zdjęcia

O nas

ECMM

Multimedia

Dołącz do nas

Klub

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni
i Tańca "MAZOWSZE"
im. Tadeusza Sygietyńskiego
w Karolinie

Tel.: +48 22 2088888
Fax: +48 22 2088800

 

 

Zespół finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego