PL EN RU

Login
via panel

Co jest grane?

Kalendarium wydarzeń,
które przygotowaliśmy dla Was

Mali tancerze do dzieła 30/06/2012

Mali tancerze do dzieła

Mali tancerze do dzieła

Letnie spotkanie z zespołem „Mazowsze” już w najbliższą sobotę 30 czerwca w Centrum Janki. Wszystkie dzieci będą miały okazję uczestniczyć w bezpłatnych wakacyjnych zajęciach prowadzonych w ramach „Warsztatów twórczego rozwoju”. Będzie to już trzecie spotkanie z małymi tancerzami i zespołem „Mazowsze”.

Instruktorzy pokażą dzieciom podstawowe kroki poleczki, krakowiak, a także innych tańców regionalnych i narodowych. Do udziału w zajęciach, oprócz uśmiechów oraz niewyczerpanych pokładów energii, małym tancerzom potrzebne będzie wygodne ubranie oraz sportowe obuwie. Nie zabraknie też zajęć wokalnych i nauki przyśpiewek oraz będzie można przymierzyć elementy autentycznych strojów ludowych.

Podczas letnich zajęć zorganizowanych zostanie 5 warsztatów. Każdy potrwa około 30-40 minut. Można się na nie zapisać mailowo, pod adresem: kontakt@effectivepr.pl.

Zajęcia rozpoczynają się o pełnych godzinach zegarowych, pierwsze - o godz. 10.00, ostatnie - o godz.14.00. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 3. roku życia i odbywają się przy głównym wejściu do Centrum Janki. Wstęp jest bezpłatny.


„Warsztaty twórczego rozwoju”

Centrum Janki, wejście główne

ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy

Sobota 30 czerwca 2012 r., od godz. 10.00 do 15.00

 

Patronat medialny nad „Warsztatami twórczego rozwoju” w 2012 roku objęli: Czasdzieci.pl, Galeriehandlowe.pl, Pogodzinach.pl, Tygodnik Passa, Radio Bajka.

Opiekę merytoryczną nad „Warsztatami twórczego rozwoju” w 2012 roku sprawują: Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego oraz Gminny Ośrodek Kultury w Raszynie.Podziel się:  

Warto zobaczyć. Galeria

zobacz wszystkie zdjęcia

O nas

ECMM

Multimedia

Dołącz do nas

Klub

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni
i Tańca "MAZOWSZE"
im. Tadeusza Sygietyńskiego
w Karolinie

Tel.: +48 22 2088888
Fax: +48 22 2088800

 

 

Zespół finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego