PL EN RU

Login
via panel

Co jest grane?

Kalendarium wydarzeń,
które przygotowaliśmy dla Was

Księga gości

19/03/2011

Zespól Piesni i Tanca Legnica

Serdecznie Pozdrawiamy :)

18/03/2011

Dariusz Kłopotowski

WItam, nie zgadzam się z moimi przedmówcami. Poziom przedstawień obniża się. Pewnie dlatego, że wyrzucono z pracy p. Zapałę- najwybitniejszego chyba choreografa, jaki kiedykolwiek pracował w zespole ludowym w całej Polsce. Odszedł on na skutek konfliktu z dyrektorem artystycznym, amatorem, który niszczy każdą wybijającą się jednostkę. To jest chore, że usunięto jednostkę wybitną tylko po to by mogła funkcjonowac w Mazowszu miernota. Skandal!!!

E-mail: dariofo53411@op.pl

08/03/2011

sloneczko

Ogladanie Waszych koncertow to ogromna przyjemnosc. Ma sie ochote z Wami spiewac i tanczyc. Szkoda, ze publicznosc polska wstydzi sie pokazywac bardziej entuzjastycznie swoje reakcje. Baaardzo czesto jestem na koncertach w Warszawie ale i tak nigdy mi sie to nie znudzi. Zawsze jestem pod wrazeniem. No i wreszcie kalendarz macie ubogacony w zdjecia czlonkow orkiestry, teraz to juz caly zespol. Super. Zycze daszych sukcesow i satysfakcji.

18/02/2011

stanisław Andrzejewski

widziałem Wasz Zespół dwa razy. raz Toruń ( mam z tego miejsca zdjęcia z członkami Zespołu) i Legnica. Mam w domu Wasze płyty - nawet analogową ( duuuuży czrny krążek).Kupiłem nawet płytę z filmem gdzie Zespół tańczy i śpiewa(żONA DLA aUSTRALIJCZYKA )Jesteście Jedyni w tym co robicie i to jest piękne. Mam nadzieje że jeszcze co najmniej raz będę na Waszym występie.Jesteście ............brak słów. z powazaniem Staszek

E-mail: staszekmpa@gmail.com

12/02/2011

Franciele Drapalski

Jestem z Brazylii, przyłączyć się do grupy o nazwie taniec ludowy polski abp Wesoły i po prostu kocham Mazowsze. Jesteś moim inbreath! Widzę DVD i wzruszeniem, moim marzeniem jest zobaczyć na żywo z Tobą, mam nadzieję, że wkrótce Mazowsze jest już w Brazylii, więc mogę je chwali. A big hug i gratulacje za wspaniałą pracę.

E-mail: franciele.rd@gmail.com

strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   ...   | 103

Dodaj komentarz
Powiązane artykuły

KARCZMA

Ważnym obiektem Centrum Folklorystycznego Matecznik Mazowsze będzie Karczma Staropolska, która pomieścić będzie mogła 80 osób: w sali na przyziemiu z wyjściem na taras 50 miejsc i w sali na poddaszu 30 miejsc.

czytaj więcej

HOTEL

W sąsiadującym z Karczmą Zajeździe - bazie noclegowej o trzygwiazdkowym standardzie - do dyspozycji Gości zostaną oddane 3 apartamenty, 12 pokoi jednoosobowych oraz 40 pokoi dwuosobowych.

czytaj więcej

Warto zobaczyć. Galeria

zobacz wszystkie zdjęcia

O nas

ECMM

Multimedia

Dołącz do nas

Klub

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni
i Tańca "MAZOWSZE"
im. Tadeusza Sygietyńskiego
w Karolinie

Tel.: +48 22 2088888
Fax: +48 22 2088800

 

 

Zespół finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego