PL EN RU

Login
via panel

Co jest grane?

Kalendarium wydarzeń,
które przygotowaliśmy dla Was

ORKIESTRA

ORKIESTRA

 

Dyrygent:

Jacek Boniecki   

Dyrygenci:

Andrzej Borzym

Maciej Cegielski (współpraca)

Inspektor Orkiestry :    

Marian Krężel

Bibliotekarz  Orkiestry:

Jerzy Żelazny

 

Skrzypce I

1.    Błażej Sroczyński (koncertmistrz)
2.    Michał Ostrowski (koncertmistrz)
3.    Izabela Jaskólska- Stańczak ( z-ca koncertmistrza, I głos)
4.    Jędrzej Nalaskowski
5.    Joanna Romejko
6.    Dariusz Wosiura
7.    Marzena Zawierska

 

Skrzypce II

1.    Anna Witkowska (I głos)
2.   Ewa Pomianowska
3.   Anna Kowynia
4.   Iwona Wieczorek

 

Altówka

1.    Izabella Łątkowska
2.    Edyta Milasiewicz-Prevato
3.    Paulina Ryjak
4.   Jagoda Piec

 

Wiolonczela

1.    Paweł  Tomaszewski ( koncertmistrz)
2.    Małgorzata Wilczyńska ( z-ca koncertmistrza, I głos)
3.    Piotr Firlej
4.    Jerzy Żelazny

 

Kontrabas

1.    Jerzy Kaluszkiewicz
2.    Maciej Kozioł (I głos)


Fagot

1.      Łukasz Krzętowski (I głos)

 

Flet

1.    Bartosz Kowalik
2.    Justyna Pinkwart (I głos)
3.    Weronika Zawadzka - Atanasov

 

Obój

1.     Ewelina Wiśniewska (I głos)

 

Klarnet

1.    Marian Krężel  ( inspektor orkiestry, I głos)
2.    Krzysztof Krajewski

 

Trąbka

1.    Marcin Poprawski (I głos)
2.    Kamil Żarnecki

 

Waltornia

1.    Jakub Piaszczyk ( I głos)
2.    Piotr Kowalski

 

Puzon

1.    Ryszard Pazdrowski

 

Perkusja

1.   Monika Szulińska (I głos)
2.   Kamil Kucharuk

 

 

 


Powiązane artykuły

KIEROWNICTWO

Kierownictwo Zespołu

czytaj więcej

BALET

Skład baletu

 

czytaj więcej

CHÓR

Skład chóru

czytaj więcej

ORKIESTRA

Skład orkiestry

czytaj więcej

Warto zobaczyć. Galeria

zobacz wszystkie zdjęcia

O nas

ECMM

Multimedia

Dołącz do nas

Klub

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni
i Tańca "MAZOWSZE"
im. Tadeusza Sygietyńskiego
w Karolinie

Tel.: +48 22 2088888
Fax: +48 22 2088800

 

 

Zespół finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego