I Ogólnopolski Konkurs im. Stanisława Jopka II Etap

 

23 października 2019, godz. 10.00 i 16.00

Otwarte przesłuchania konkursowe – kategoria wiekowa III i IV

Siedziba Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze"
ul. Świerkowa 2
Otrębusy

Kategoria III

HARMONOGRAM PRÓB Z AKOMPANIATOREM
 
Sala Widowiskowa
 
8.30 
Lebich Monika
 
8.40
Mazepa Jan
 
8.50
Nawrocka Dominika
 
9.00
Obrycka Zofia
 
9.10
Potocka Karolina
 
9.20
Protas Iryna
 
9.30 
Raźnikiewicz Karina
 
9.40
Wiżentas Ewelina
 
Sala chóru im. St. Jopka
 
9.50
Wnęk Marcin
 
10.00
Zalewska Alicja
 
10.10
Burkot Gabriela
 
10.20
Dyrna Aleksandra
 
10.30
Gawroński Mateusz
 
10.40
Grabowska Agnieszka
 
10.50
Hawryluk Aleksandra
 
11.00
Jaworowska Anna
 
11.10
Kossakowska Ilona
 
HARMONOGRAM II ETAPU PRZESŁUCHAŃ
 
Sala Widowiskowa
 
10.00
Lebich Monika
 
10.10
Mazepa Jan
 
10.20
Nawrocka Dominika
 
10.30
Obrycka Zofia
 
10.40
Potocka Karolina
 
10.50
Protas Iryna
 
11.00
Raźnikiewicz Karina
 
11.10
Wiżentas Ewelina
 
11.40
Wnęk Marcin
 
11.50
Zalewska Alicja
 
12.00
Burkot Gabriela
 
12.10
Dyrna Aleksandra
 
12.20
Gawroński Mateusz
 
12.30
Grabowska Agnieszka
 
12.40
Hawryluk Aleksandra
 
12.50
Jaworowska Anna
 
13.00
Kossakowska Ilona
 
13.45 Ogłoszenie werdyktu Jury kategorii III. Zaproszenie na Galę.
 
 
 
Kategoria IV
 
HARMONOGRAM PRÓB Z AKOMPANIATOREM
 
Sala Widowiskowa
 
14.20
Lech Jacek
 
14.30
Mikołajczyk Jagoda
 
14.40
Ozga Joanna
 
14.50
Psujek Urszula
 
15.00
Salach Kamila
 
15.10
Sarna Bartłomiej
 
15.20
Trzebińska Marzena
 
15.30
Wiechnik-Gromysz Olga
 
15.40
Barć Beata
 
Sala chóru im. S. Jopka
 
15.50
Bieńczak Łukasz
 
16.00
Borkowski Michał
 
16.10
Federowicz Anna Maria
 
16.20
Gąska Joanna
 
16.30
Janicka Tamara
 
16.40
Kawełczyk Agata
 
16.50
Konieczny Monika
 
17.00
Kossakowski Karol
 
17.10
Kowalski Marian
 
HARMONOGRAM II ETAPU PRZESŁUCHAŃ
 
Sala Widowiskowa
 
16.00
Lech Jacek
 
16.10
Mikołajczyk Jagoda
 
16.20
Ozga Joanna
 
16.30
Psujek Urszula
 
16.40
Salach Kamila
 
16.50
Sarna Bartłomiej
 
17.00
Trzebińska Marzena
 
17.10
Wiechnik-Gromysz Olga
 
17.20
Barć Beata
 
17.50
Bieńczak Łukasz
 
18.00
Borkowski Michał
 
18.10
Federowicz Anna Maria
 
18.20
Gąska Joanna
 
18.30
Janicka Tamara
 
18.40
Kawełczyk Agata
 
18.50
Konieczny Monika
 
19.00
Kossakowski Karol
 
19.10
Kowalski Marian
 
20.00
Ogłoszenie werdyktu Jury kategorii IV. Zaproszenie na Galę.

- - -

24 października 2019, godz. 10.00 i 16.00

Otwarte przesłuchania konkursowe – kategoria wiekowa I i II

Siedziba Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze"
Karolin
ul. Świerkowa 2
Otrębusy

Kategoria I

HARMONOGRAM PRÓB Z AKOMPANIATOREM
 
Sala Widowiskowa
 
8.10
Patryn Franciszek

8.20
Stachera Grzegorz
 
8.30
Stachera Maria
 
8.40
Waliłko Eliza
 
8.50
Zydek Antonina
 
9.00
Żebrowski Piotr
 
9.10
Babiak Dominika
 
9.20
Bastek Oliwia
 
9.30
Bińkiewicz Jakub
 
9.40
Denis Joanna
 
Sala chóru im. St. Jopka
 
9.50
Drapińska Iwa
 
10.00
Duda Maksymilian
 
10.10
Isajew Aleksander
 
10.20
Kiciński Fabian
 
10.30
Klima Piotr
 
10.40
Klisowska Oliwia
 
10.50
Klonowski Maciej
 
11.00
Kołodziejak Julia
 
11.10
Kotusz Jaśmina
 
11.20
Kulka Maria
 
HARMONOGRAM II ETAPU PRZESŁUCHAŃ
 
Sala Widowiskowa
 
10.00
Patryn Franciszek
 
10.10
Stachera Grzegorz
 
10.20
Stachera Maria
 
10.30
Waliłko Eliza
 
10.40
Zydek Antonina
 
10.50
Żebrowski Piotr
 
11.00
Babiak Dominika
 
11.10
Bastek Oliwia
 
11.20
Bińkiewicz Jakub
 
11.30
Denis Joanna
 
11.50
Drapińska Iwa
 
12.00
Duda Maksymilian
 
12.10
Isajew Aleksander
 
12.20
Kiciński Fabian
 
12.30
Klima Piotr
 
12.40
Klisowska Oliwia
 
12.50
Klonowski Maciej
 
13.00
Kołodziejak Julia
 
13.10
Kotusz Jaśmina
 
13.20
Kulka Maria
 
14.15 Ogłoszenie werdyktu Jury kategorii I. Zaproszenie na Galę.
 
Kategoria II
 
HARMONOGRAM PRÓB Z AKOMPANIATOREM
 
Sala Widowiskowa
 
15.00
Murmiłło Maja
 
15.10
Niedźwiecki Maksymilian
 
14.20
Olszewski Filip Tomasz
 
15.30
Pieczkowska Aleksandra
 
15.40
Cwieląg Paulina
 
Sala chóru im. S. Jopka
 
16.00
Janczar Kinga
 
16.10
Jędrzejewska Karolina
 
16.20
Kopiczko Julia
 
16.30
Król Helena
 
HARMONOGRAM II ETAPU PRZESŁUCHAŃ
 
Sala Widowiskowa
 
16.00
Murmiłło Maja
 
16.10
Niedźwiecki Maksymilian
 
16.20
Olszewski Filip Tomasz
 
16.30
Pieczkowska Aleksandra
 
16.40
Cwieląg Paulina
 
17.10
Janczar Kinga
 
17.20
Jędrzejewska Karolina
 
17.30
Kopiczko Julia
 
17.40
Król Helena
 
18.30 Ogłoszenie werdyktu Jury kategorii II. Zaproszenie na Galę.

- - -

25 października 2019

Warsztaty artystyczne i próba do Koncertu Galowego

Siedziba Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze"
Karolin
ul. Świerkowa 2
Otrębusy

- - - 

25 października 2019, godz. 18.00

Wieczór wspomnień poświecony pamięci Stanisława Jopka

Siedziba Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze"
Karolin
ul. Świerkowa 2
Otrębusy

- - -

26 października 2019, godz. 18.00

Koncert Galowy z udziałem chóru, baletu i orkiestry PZLPiT „Mazowsze” wraz z rozdaniem nagród

Siedziba Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze"
Karolin
ul. Świerkowa 2
Otrębusy

Więcej

do góry