Dane teleadresowe

Kontakt

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "MAZOWSZE" im. Tadeusza Sygietyńskiego w Karolinie

ul. Świerkowa 2
05-805 Otrębusy

sekretariat@mazowsze.waw.pl

NIP: 534-000-30-46
REGON: 000275458

Dyrektor

Jacek Boniecki

Zastępca Dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych

Marek Dejneka

m.dejneka@mazowsze.waw.pl

Sekretariat Dyrekcji

tel.: +48 22 2088888
fax: +48 22 2088800
sekretariat@mazowsze.waw.pl

 

Dział Księgowości

P.O. Główny Księgowy

Ida Czajkowska

tel.: +48 22 2088127
Fax: +48 22 2088801
ksiegowosc@mazowsze.waw.pl

Dział Promocji i Marketingu

Kierownik Działu / Rzecznik Prasowy

Katarzyna Pasieczna

+48 22 2088107
+48 605501771
katarzyna.pasieczna@mazowsze.waw.pl
info@mazowsze.waw.pl

Dział Organizacji Widowni

Główny Specjalista

Izabella Kurek

+48 605501621
izabella.kurek@mazowsze.waw.pl

Dział Organizacji Koncertów

Kierownik Działu

Krzysztof Kurlej

+48 22 2088115
+48 509000610
krzysztof.kurlej@mazowsze.waw.pl

Dział Koordynacji Pracy Artystycznej i Realizacji Projektów

Główny Specjalista

Zbigniew Kułagowski

+48 22 2088134
z.kulagowski@mazowsze.waw.pl

Anna Machowska
+48 22 2088205

Kadry

Kierownik Działu

Patrycja Ziembińska

+48 22 2088117
kadry@mazowsze.waw.pl

Dział Pracowni Krawieckich i Kostiumografii

Kierownik Działu

Rafał Orłowski

+ 48 22 2088254
rafal.orlowski@mazowsze.waw.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy  

Kierownik Działu

Jacek Leptacz

+ 48 22 2088119

Dział Informatyczny

Kierownik Działu

Grzegorz Duda

+ 48 22 2088124
it@mazowsze.waw.pl

Dział Zamówień Publicznych i Projektów 

Główny Specjalista ds. Funduszy Publicznych

Łukasz Łyszkowicz

+48 22 2088121
lukasz.lyszkowicz@mazowsze.waw.pl

Główny Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Beata Ratuska

+48 22 2088132
beata.ratuska@mazowsze.waw.pl

Specjalista ds. BHP

Katarzyna Gronkiewicz

+48 22 2088131
katarzyna.gronkiewicz@mazowsze.waw.pl

Organizacja warsztatów "Roztańczeni z Mazowszem"

Koordynator warsztatów Roztańczeni z Mazowszem:

Izabela Andrzejak - sprawy organizacyjne i artystyczne

warsztaty.iza@mazowsze.waw.pl tel 509 000 681

Dokumentacja warsztatów Roztańczeni z Mazowszem:

Agnieszka Rogowska - Micek: wpłaty, umowy 

warsztaty.aga@mazowsze.waw.pl. tel 509 000 634 

Organizacja imprez

Europejskie Centrum Matecznik "Mazowsze"

Operator Matecznika Mazowsze

tel. 605 554 891
operator@mazowsze.waw.pl 

www: www.elita.pl

Więcej

do góry