Dane teleadresowe

Kontakt

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "MAZOWSZE" im. Tadeusza Sygietyńskiego w Karolinie

ul. Świerkowa 2
05-805 Otrębusy

sekretariat@mazowsze.waw.pl

NIP: 534-000-30-46
REGON: 000275458

Dyrekcja

Dyrektor

Jacek Boniecki

tel.: +48 22 2088888
fax: +48 22 2088800
sekretariat@mazowsze.waw.pl

Zastępca Dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych

Marek Dejneka

tel.: +48 22 2088888
fax: +48 22 2088800
m.dejneka@mazowsze.waw.pl

Dział Księgowości

P.O. Główny Księgowy

Ida Czajkowska

tel.: +48 22 2088127
Fax: +48 22 2088801
ksiegowosc@mazowsze.waw.pl

Dział Promocji i Reklamy

Kierownik Działu Promocji i Reklamy - Rzecznik Prasowy

Katarzyna Robaczewska

+48 22 2088107
+48 605501771
katarzyna.robaczewska@mazowsze.waw.pl
info@mazowsze.waw.pl

Dział Organizacji Widowni

Kierownik Działu Organizacji Widowni

Katarzyna Grabowska

+48 22 2088114
+48 509000691
katarzyna.grabowska@mazowsze.waw.pl

Impresariat

Kierownik Impresariatu - Manager

Krzysztof Kurlej

+48 22 2088115
+48 509000610
krzysztof.kurlej@mazowsze.waw.pl

Koordynacja Artystyczna

Kierownik

Zbigniew Kułagowski

+48 22 2088134
z.kulagowski@mazowsze.waw.pl

Anna Machowska
+48 22 2088205

Kadry

Kierownik Działu Kadr

Patrycja Ziembińska

+48 22 2088117
kadry@mazowsze.waw.pl

Pracownia Krawiecka

Kierownik Pracowni Krawieckiej - Kostiumolog

Rafał Orłowski

+ 48 22 2088254
rafal.orlowski@mazowsze.waw.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy  

Kierownik Działu Administracyjno - Gospodarczego

Jacek Leptacz

+ 48 22 2088119

Dział Techniczny

Kierownik Techniczny Realizacji Koncertów i Spektakli

Karolina Zbrożek

+ 48 22 2088145
k.zbrozek@mazowsze.waw.pl

Dział Informatyczny

Kierownik Działu IT

Grzegorz Duda

+ 48 22 2088124
it@mazowsze.waw.pl

Dział Zamówień i Projektów 

Specjalista ds. Realizacji Projektów

Łukasz Łyszkowicz

+48 22 2088121
lukasz.lyszkowicz@mazowsze.waw.pl

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Beata Ratuska

+48 22 2088132
beata.ratuska@mazowsze.waw.pl

Główny Specjalista ds. BHP

Luiza Kozińska

+48 22 2088131
luiza.kozinska@mazowsze.waw.pl

 

Organizacja warsztatów "Roztańczeni z Mazowszem"

Koordynator warsztatów

Beata Baszko

tel.: +48 605501749
beata.baszko@mazowsze.waw.pl

Organizacja imprez

Europejskie Centrum Matecznik "Mazowsze"

Operator Matecznika Mazowsze

tel. 605 554 891
operator@mazowsze.waw.pl 

www: www.elita.pl

Więcej

do góry