Dane teleadresowe

Kontakt

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "MAZOWSZE" im. Tadeusza Sygietyńskiego w Karolinie

ul. Świerkowa 2
05-805 Otrębusy

sekretariat@mazowsze.waw.pl

NIP: 534-000-30-46
REGON: 000275458

Dyrektor

Jacek Boniecki

Zastępca Dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych

Marek Dejneka

m.dejneka@mazowsze.waw.pl

Sekretariat Dyrekcji

tel.: +48 22 2088888
fax: +48 22 2088800
sekretariat@mazowsze.waw.pl

 

Dział Księgowości

Główna Księgowa

Ida Czajkowska

tel.: +48 22 2088127
Fax: +48 22 2088801
ksiegowosc@mazowsze.waw.pl

Dział Promocji i Marketingu

p.o. Kierownik Działu

Joanna Religa

tel.: +48 509000630
joanna.religa@mazowsze.waw.pl

 

Rzecznik Prasowy


Katarzyna Pasieczna

tel.: +48 605 501 771
katarzyna.pasieczna@mazowsze.waw.pl
info@mazowsze.waw.pl

Dział Organizacji Widowni

p.o. Kierownik Działu

Małgorzata Kawecka

tel.: +48 509 000 671
malgorzata.kawecka@mazowsze.waw.pl

 

Dział Organizacji Koncertów

Kierownik Działu

Krzysztof Kurlej

tel.:+48 22 2088115
tel.:+48 509000610
krzysztof.kurlej@mazowsze.waw.pl

Dział Realizacji Projektów

p.o. Kierownik Działu
 
Waldemar Reich
tel.: +48 509 000 691
waldemar.reich@mazowsze.waw.pl

Dział Koordynacji Pracy Artystycznej

Piotr Borek
tel.: 509 000 644
piotr.borek@mazowsze.waw.pl
 
 Dział Kadr

Kierownik Działu

Patrycja Ziembińska

tel.:+48 22 2088117
kadry@mazowsze.waw.pl

Dział Pracowni Krawieckich i Kostiumografii

Kierownik Działu

Rafał Orłowski

tel.:+ 48 22 2088254
rafal.orlowski@mazowsze.waw.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy  

Kierownik Działu

Jacek Leptacz

tel.:+ 48 22 2088119

Dział IT

p.o. Kierownik Działu

Zbigniew Łatowski

tel.: +48 509 000 660
zbigniew.latowski@mazowsze.waw.pl

Dział Zamówień Publicznych i Projektów 

Główny Specjalista ds. Funduszy Zewnętrznych

Łukasz Łyszkowicz

tel.: +48 22 2088121
lukasz.lyszkowicz@mazowsze.waw.pl

Główny Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Beata Ratuska

tel.: +48 22 2088132
beata.ratuska@mazowsze.waw.pl

Główny Specjalista ds. BHP

Luiza Kozińska

tel.: +48 22 2088131
luiza.kozinska@mazowsze.waw.pl

Organizacja warsztatów "Roztańczeni z Mazowszem"

Koordynator warsztatów Roztańczeni z Mazowszem:

Izabela Andrzejak - sprawy organizacyjne i artystyczne

warsztaty.iza@mazowsze.waw.pl tel.: 509 000 681

Dokumentacja warsztatów Roztańczeni z Mazowszem:

Agnieszka Rogowska - Micek - wpłaty, umowy 

warsztaty.aga@mazowsze.waw.pl tel.: 509 000 634 

Organizacja imprez

Europejskie Centrum Matecznik "Mazowsze"

Operator Matecznika Mazowsze

tel. 605 554 891
operator@mazowsze.waw.pl 

www: www.elita.pl

Więcej

do góry