Zapraszamy na widowisko online!

Szanowni Państwo, nasi Widzowie!

ze względu na przedłużony czas obostrzeń nie możemy nadal zaprosić Was na koncerty do Sali Widowiskowej. Postanowiliśmy po raz kolejny zaproponować Wam obejrzenie koncertu w domu, tym razem zapraszamy 13 grudnia 2020 r.  godz. 17.00 na widowisko „Betelejm Polskie” w sieci. Będzie to bezpłatny  streaming online LIVE na Facebooku oraz na YouTube zespołu „Mazowsze”.

FacebookYOu tUBE

„Betlejem Polskie” -to niezwykłe widowisko według Lucjana Rydla, odnoszące się do polskiej historii i tradycji. Roztańczone i rozśpiewane. Utrzymane w świątecznym klimacie. Pełne pięknych kolęd i pastorałek. Idealne dla całej rodziny. W spektaklu bierze udział 150 wykonawców: aktorów, solistów śpiewaków, artystów baletu, chóru i orkiestry. Za kierownictwo muzyczne spektaklu odpowiada maestro Jacek Boniecki, dyrektor „Mazowsza”, który stanie za pulpitem dyrygenckim.

Zgodnie z tradycją w czasie przedstawienia prowadzona jest zbiórka pieniędzy na cele charytatywne. W tym roku nie ma możliwości zbierania środków do puszek.

W związku z tym chcielibyśmy Was prosić o wsparcie finansowe Domu Miłosierdzia w Walendowie, prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia.
Jest to placówka, która świadczy wszechstronną pomoc dzieciom, szczególnie w zakresie usamodzielniania i nabywania umiejętności funkcjonowania społecznego.
Wszystkich chętnych prosimy o wpłaty na konto Sióstr
38 1240 6380 1111 0000 5112 1219 z dopiskiem „Betlejem Polskie”
Dziękujemy!

Więcej

do góry