Mazowsze prosto z polski – koncert online!

Już 24 czerwca od godziny 20.30 po raz pierwszy w historii transmitować będziemy koncert z naszej siedziby w Otrębusach!

Już 24 czerwca od godziny 20.30 po raz pierwszy w historii transmitować będziemy koncert z naszej siedziby w Otrębusach!

Przygotowujemy się już do świętowania naszych 70. urodzin. Cieszy nas rosnące zainteresowanie z Waszej strony i zawsze chętnie gościmy Was na koncertach "Mazowsza".

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy mogą spotkać się z nami osobiście. Dlatego, wychodząc Wam naprzeciw, po raz pierwszy (i mamy nadzieję, że nie ostatni) chcemy pojawić się w Waszych domach na żywo za pośrednictwem Internetu.

Transmitowany koncert będzie zwieńczeniem Rodzinnego Pikniku z Zespołem "Mazowsze". Dostęp do transmisji koncertu z Otrębus uzyskacie na stronie wydarzenia pod adresem https://mazowsze.inplayer.com/ po uiszczeniu symbolicznej opłaty technicznej wynoszącej 5 dolarów.

Gdybyście nie zdążyli na transmisję na żywo – nic straconego! Po zakończeniu koncertu materiał z jego przebiegu będzie dostępny jeszcze do 12 sierpnia 2017 roku na platformie VOD.

Bądźcie z nami w tym dniu!

Zabierzemy Was w niezapomnianą podróż po Polsce.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej lub na profilu Facebook.

Więcej

do góry